+420 606 243 463
Děláme to s láskou ke dřevu

Truhlářství Michalička

Nabízíme precizní řemeslné zpracování nábytku a dřevěných výrobků, vysokou kvalitu materiálů a záruku toho, že každý námi vyrobený kus nábytku vydrží. Konzultaci a zaměření pro Vás rádi uděláme zdarma a vyrobený nábytek dopravíme a odborně jej namontujeme.

Truhlařině a práce s dřevem jako takové se věnujeme už přes 15 let! Vyrábíme vestavěné skříně z kvalitního materiálu, kuchyně na míru dle Vašich představ, interiérový nábytek, pergoly, dřevěné zahradní domky, schodiště nebo komerční interiéry obchodů, vlasových salonů a restaurací. Spolupracujeme s architekty a designéry, realizaci jsme chopni zaštítit už od úplného počátku.

Nebojte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám poradíme a navrhneme co nejvhodnější řešení jakékoliv truhlářské realizace.

 • 01
  Konzultace zakázky
  Sejdeme se, společně připravíme návrh nábytku, zaměříme ho a pokud máte jasnou představu, vybereme materiál, abychom mohli připravit cenovou kalkulaci.
 • 02
  Výběr materiálů
  Doporučujeme kvalitní materiály od dodavatelů Kronospan nebo Egger se kterými máme skvělé zkušenosti. Připravíme Vám vzorky povrchových úprav dýhy, masivu nebo laku dle Vašich představ.
 • 03
  Výběr komponentů
  Doporučujeme komponenty a kování značky BLUM s doživotní zárukou. V našem eshopu si vyberete kování, úchyty a komponenty i od jiných kvalitních značek.
 • 04
  Cenová kalkulace
  Po zaměření a výběru materiálů Vám připravíme cenovou kalkulaci. Pamatujte na to, že cena se odvíjí od zvolených materiálů. Doporučujeme vybrat různé alternativy materiálů.
 • 05
  Montáž zakázky
  Nespoléháme se na externisty a celou montáž provádíme osobně. Na termínu montáže se domluvíme a stanovíme i potřebnou dobu montáže. Po montáži po sobě nenecháváme nepořádek:-)
 • 06
  Předání zakázky
  Celou truhlářskou zakázku zakončíme předáním vyčištěného a funkčního nábytku. (dle požadavků jsme schopni zapojit a vyzkoušet spotřebiče) Kvalitní instalatérské i elektrikářské práce, které souvisí s námi dodaným nábytkem Vám rádi zajistíme.
materiál a komponenty

Jaké materiály používáme

Používáme ty nejkvalitnější dostupné materiály pro výrobu nábytku. Vybírat můžete z velkého množství masivních nebo laminátových desek od kvalitních výrobců Kronospan nebo Egger, spolupracujeme s výrobci kamenných pracovních desek a dodavateli těch nejkvalitnějších nábytkových komponentů jako je kování značky Blum s doživotní zárukou.

O nás

Seznamte se s naším týmem

Aleš Michalička

Výroba / obchod / zaměřování

Roman Brodina

Výroba / obchod

Barbora Svobodová

Marketing Manager

Eliška Ouředníčková

Architekt / Designer

Děláme to s láskou ke dřevu.

Truhlářství Michalička nabízí precizní řemeslné zpracování nábytku a dřevěných výrobků, vysokou kvalitu materiálů a záruku toho, že každý námi vyrobený kus nábytku vydrží.

Zakázek
278
dokončených
01
Konzultace
02
Zaměření a výběr materiálu
03
Kalkulace
04
Výroba
05
Montáž
06
Předání zakázky
Zakladatel

Aleš má v oboru zkušenosti více než 15 let a technicky vyřeší i ty nejsložitější požadavky ku spokojenosti obou stran.

Aleš Michalička
Truhlář a majitel
Recenze zákazníků

Pár slov od našich spokojených klientů

Veronika Piskořová

Velmi sympatická menší firmička.. Pan Michalička se stal před více než 2 lety mým "dvorním truhlářem", vždy se popral s mými nestandardními nápady a já nemohu jinak, než všude a všem doporučovat jeho práci. Truhlářství Michalička je rozhodně ta správná volba!

Kristýna Martanovičová

Výbotná spoulupráca, ochotný tím, otvorený novým dizajnom. Perfektné prevedenie. Truhlarstvi Michalicka mi doslova splnilo sen. Najst dnes zodpovednu a poctivu firmu ako je tato je nad zlato

Míša Josífková
profesionální tanečnice

Skvělý přístup, precizní provedení. Pan Michalička nám vyráběl lakovanou černou kuchyň, masivní postel, nábytek do koupelny a se vším jsme velmi spokojeni. Plánujeme další a těšíme se!

Věra Svobodová

Renovace a nová pokládka schodiště nám udělala velkou radost stejně jako nová vestavěná skříň v ložnici. Pana Michaličku doporučujeme. Čekání na volný termín pro realizaci se nám vyplatilo.

Nikola Chejnová
manažerka parfumerie

Děkujeme za Skinbar v patře parfumerie, který byl vyroben rychle a precizně dle návrhu. Pan Michalička nám vyšel vstříc i když termín byl poněkud šibeniční.

Karel Zajíček
Strategický manažer

Velmi detailní a propracovaná práce kuchyňské linky  z dýhy. Pana Michaličku mohu jen doporučit.

Přihlašte se
k odběru novinek!

k odběru novinek!

[mc4wp_form id="806"]