+420 606 243 463
KVALITNÍ NÁBYTEK NA MÍRU Z DÍLNY

Truhlářství Michalička

Jak to u nás funguje a jaký je proces zpracování Vaší zakázky.

 • 01
  Konzultace zakázky
  Sejdeme se, společně připravíme návrh nábytku, zaměříme ho a pokud máte jasnou představu, vybereme materiál, abychom mohli připravit cenovou kalkulaci.
 • 02
  Výběr materiálu
  Doporučujeme kvalitní materiály od dodavatelů Kronospan nebo Egger se kterými máme skvělé zkušenosti. Připravíme Vám vzorky povrchových úprav dýhy, masivu nebo laku dle Vašich představ.
 • 03
  Výběr komponentů
  Doporučujeme komponenty a kování značky BLUM s doživotní zárukou. V našem eshopu si vyberete kování, úchyty a komponenty i od jiných kvalitních značek.
 • 04
  Cenová kalkulace
  Po zaměření a výběru materiálů Vám připravíme cenovou kalkulaci. Pamatujte na to, že cena se odvíjí od zvolených materiálů. Doporučujeme vybrat různé alternativy materiálů.
 • 05
  Montáž zakázky
  Nespoléháme se na externisty a celou montáž provádíme osobně. Na termínu montáže se domluvíme a stanovíme i potřebnou dobu montáže. Po montáži po sobě nenecháváme nepořádek:-)
 • 06
  Předání zakázky
  Celou truhlářskou zakázku zakončíme předáním vyčištěného a funkčního nábytku. (dle požadavků jsme schopni zapojit a vyzkoušet spotřebiče) Kvalitní instalatérské i elektrikářské práce, které souvisí s námi dodaným nábytkem Vám rádi zajistíme.
Komponenty

Vyberte si komponenty u nás v eshopu

Podívejte se na různá kování a komponenty pro Váš nábytek u nás v eshopu. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší.

Děláme to s láskou ke dřevu

Truhlařině a práce s dřevem jako takové se věnujeme už přes 10 let! Vyrábíme vestavěné skříně z kvalitního materiálu, kuchyně na míru dle Vašich představ.

Dokončených
276
zakázek
Subscribe
Weekly newsletter

Weekly newsletter